Kanada - wschodnie wybrzeże USA + opcja Floryda 18 Nowy Jork Nowy Jork Stany Zjednoczone
Nowości Tanie latanie Hotele Kontakt Jak kupic
Nowości Tanie latanie Hotele Kontakt Jak kupic
agentcard.pl - program lojalnościowy dla agentów i organizatorów turystyki

Kanada - wschodnie wybrzeże USA + opcja Floryda 18

  Symbol oferty:1734/1719
  Państwo:Stany Zjednoczone
  Region:Nowy Jork
  Miasto:Nowy Jork
  Touroperator:musisz się zalogować
  Profil wyjazdu:Oferta objazdowa
  Transport:Samolot, Inny
Wyżywienie (opcje)
śniadanie
  Zakwaterowanie
Hotel
  Wyposażenie
    Brak informacji
  świadczenia
TERMINY: 26.04 – 09/13.05.2018; 19.05 – 01/05.06.2018; 17.06 – 30.06/04.07.2018; 12.07 – 25/29.07.2018*; 09.08 – 22/26.08.2018*; 03.09 – 16/20.09.2018; [* wysoki sezon - dopłata 690 PLN w II racie, 180 USD w III racie]. CENA: 5 985 PLN + 1 590 USD; I rata: 800 PLN płatne przy zapisie; II rata: 5 985 PLN płatne na 35 dni przed terminem imprezy (minus I rata); III rata: 1 590 USD uczestnik zabiera ze sobą; CENA ZAWIERA: - bilet lotniczy na trasie Warszawa - Nowy Jork - Warszawa; - opieka pilota - przewodnika; - zakwaterowanie w hotelach i motelach 3*** (pokoje 2-os. z łazienkami i klimatyzacją); - przejazdy wewnętrzne mikrobusem z klimatyzacją; - opłaty za miejscowych przewodników; - wyżywienie: śniadania na całej trasie; - ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR); - opłata za elektroniczne potwierdzenie podróży do Kanady W CENIE NIE SĄ ZAWARTE: - opłaty lotniskowe: 40 USD; - opłaty za bilety wstępu: 150 USD; - pozostałe koszty wyżywienia (aranżuje pilot): ok. 10-20 USD za posiłek; - dopłata do pokoju jednoosobowego: 600 USD (opcja Floryda +220 USD); - wiza do USA
  Atrakcje
  Opis

OPIS:
KANADA - Wschodnie Wybrzeże USA + opcja Floryda

Nowy Jork - Boston - Quebec City - Montreal - Ottawa - Toronto - Wodospad Niagara - Washington - Filadelfia - Atlantic City - Miami


DZIEŃ 1:
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Nowego Jorku, Przylot w godzinach popołudniowych. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie i odpoczynek po podróży. Nocleg.

DZIEŃ 2 - 3:
Zwiedzanie największego miasta Ameryki - Statua Wolności, Ellis Island- muzeum emigracji, spacer po dolnej części Manhattanu: Battery Park, Wall Street, Giełda Papierów Wartościowych, Punkt -0”, Kaplica Św. Pawła. Przechadzka po słynnym Moście Brooklińskim, a także po najciekawszych zakątkach najsłynniejszego parku Ameryki - Central Park. Wizyta w Chinatown. Przejazd w okolice Fifth Avenue i 42th Street: Grand Central Station, Public Library, Katedra Św. Patryka, Centrum Rockefellera, Empire State Building - wejście fakultatywne. Wieczorne wyjście na pięknie oświetlony Times Square, serce NY. Noclegi: drugiego dnia - w Nowym Jorku; trzeciego dnia - po południu przejazd w kierunku Bostonu, nocleg na trasie.

DZIEŃ 4: Po śniadaniu kontynuacja przejazdu do Bostonu i odwiedziny starego miasta ze Szlakiem Wolności - State House, Park Street Church, Old South Meeting House - tu zrodził się pomysł przeprowadzenia -bostońskiej herbatki”, Old State House - miejsce odczytania Deklaracji Niepodległości. Krótka przeprawa promem do Charlestown Navy Yard, gdzie przycumowany jest najstarszy pływający okręt wojenny USS Constitution oraz USS Cassin Young - bohaterski niszczyciel z czasów II wojny światowej. Wizyta w pobliskim Cambridge na najlepszym uniwersytecie świata Uniwersytecie Harwardzkim. Nocleg w okolicach Bostonu.

DZIEŃ 5: Przejazd przez stany: Messechusets, New Hampshire i Vermont oraz Góry Białe stanowiące część gigantycznego łańcucha górskiego Appallachów. W trakcie przejazdu postój widokowy z możliwością spaceru lub mini trekkingu z obserwacją złożonego biosystemu lasu.Przekroczenie granicy Stanów Zjednoczonych po to, by znaleźć się w Kanadzie pachnącej żywicą, gdzie język francuski rywalizuje z angielskim. Nocleg w Quebec City.

DZIEŃ 6: Quebec City - stolica prowincji Quebec, klejnot architektoniczny Kanady, jako pierwszy w Ameryce Północnej wpisany na listę UNESCO. Zwiedzanie starówki z najczęściej fotografowanym budynkiem Kanady - Chateau Frontenac, Placem Royale, Placem d’Armes, Bazyliką Notre-Dame de Quebec. Spacer Tarasami Dufferina nad rzeką Św. Wawrzyńca. Wjazd na platformę widokową gdzie podziwiamy panoramę miasta, rzeki i cytadele. Przejazd pod wodospad Montmorency - wyższy od wodospadu Niagara! Przejazd do Montrealu i nocleg.

DZIEŃ 7: Od rana zwiedzanie Montrealu - starówka z Placem d’Armes, Bazylika Notre-Dame, Seminarium St-Suplice, Plac Jacques-Cartier z portem, centrum z drapaczami chmur, Oratorium Św. Józefa, centrum olimpijskie. Wyjazd do Ottawy - stolicy Kanady. Nocleg.

DZIEŃ 8: W Ottawie spacer wokół budynków kanadyjskiego parlamentu, siedziby premiera, następnie chwila zadumy na kanadyjskim grobie nieznanego żołnierza -War memorial, podziwianie zabytkowego systemu śluz łączących rzekę Ottawę z kanałem Rideau oraz odpoczynek na Bayward Market. Przejazd do największego miasta w Kanadzie - Toronto. Nocleg.

DZIEŃ 9: Zwiedzanie Toronto zaczynamy od imponującego centrum z drapaczami chmur oraz wjazdu na CN Tower i podziwianiu miasta z lotu ptaka. Przejazd przez miasto - Queen’s Park, parlament, City Hall, a następnie krótka wizyta w polskiej dzielnicy. Po południu przejazd w kierunku granicy USA. Podziwianie Wodospadu Niagara od strony kanadyjskiej z platformy widokowej, a następnie rejs słynnym statkiem -Hornblower” w samą otchłań wodospadu! Wieczorne przekroczenie mostu granicznego, nocleg po stronie amerykańskiej.

DZIEŃ 10: Całodzienny przejazd przez stany Nowy York, Pensylwania, Maryland i Virginia do siedziby Wielkiego Brata - Waszyngtonu. Nocleg w Arlington .

DZIEŃ 11: Przejazd koło centrum dowodzenia Wielkiego Brata - Pentagonu! Wizyta na Central Union oraz cmentarzu Arlington, następnie zwiedzanie Kongresu, Biblioteki Kongresu oraz spacer pod Obelisk Waszyngtona i Biały Dom. Wieczorem przejazd do Strasburga. Nocleg.

DZIEŃ 12: Wizyta u niezwykłej społeczności amerykańskich Amiszów! Podglądanie życia codziennego Amiszów hołdujących zasadom zrównoważonego rozwoju. Do dnia dzisiejszego noszą oni tradycyjne stroje, uprawiają ziemię przy użyciu starodawnych narzędzi i produkują najzdrowszą żywność w Stanach Zjednoczonych. Możliwość dokonania zakupów w miejscowym sklepiku a także możliwość przejazdu bryczką- podstawowym środkiem transportu Amiszów. Następnie zwiedzanie Filadelfii - kolebki Stanów Zjednoczonych: Independence Hall, w którym podpisano Deklarację Niepodległości i Konstytucję USA, Dzwon Wolności oraz dom T. Kościuszki. Spacer schodami, po których biegał -największy mistrz amerykańskiego boksu” - Rocky Balboa! (Sylwester Stallone w filmie Rocky ). Po południu przejazd do Atlantic City. Wizyta w jednym z kasyn, próba sił z -jednorękimi bandytami”, w grach karcianych i ruletce. Nocleg.

DZIEŃ 13: Po śniadaniu wyjazd z Atlatic City. Przejazd do Nowego Jorku, po drodze podglądanie zurbanizowanej okolicy siedmio, ośmio pasmowych autostrad, śmiałych estakad i bezkolizyjnych skrzyżowań próba przyrównania rozwiązań amerykańskich do naszych, rodzimych… Przyjazd na lotnisko, wylot do Europy w godzinach popołudniowych.

Dzień 14:
Przylot do jednego z europejskich portów tranzytowych, przerwa tranzytowa, wylot do Warszawy. Przylot w godzinach okołopołudniowych.


Opcja Floryda: dopłata 1190 PLN + 550 USD

Dzień 13:
Po śniadaniu wyjazd z Atlantic City. Przejazd do Nowego Jorku, po drodze podglądanie zurbanizowanej okolicy siedmio, ośmio pasmowych autostrad, śmiałych estakad i bezkolizyjnych skrzyżowań próba przyrównania rozwiązań amerykańskich do naszych, rodzimych… Przyjazd na lotnisko, wylot do Miami w godzinach popołudniowych.
Przylot w godzinach wieczornych, transfer do hotelu. Zakwaterowanie, możliwość spaceru po okolicy, na plażę, ewentualna morska kąpiel, nocleg.

DZIEŃ 14: Czas przeznaczony na relaks, opalanie, kąpiele wodne lub fakultatywnie wyjazd na pół dnia do Parku Narodowego Everglades na spotkanie z symbolem Florydy - aligatorem oraz przejazd -airboatem” ślizgającym się przez mokradła. Powrót na nocleg do Miami.

DZIEŃ 15: Odpoczynek na miękkim piasku plaży lub fakultatywny wyjazd do Centrum Lotów Kosmicznych na przylądku Canaveral i Meritt Island, albo też druga - zamienna możliwość fakultetu - wyjazd do Orlando, wizyta w magicznym świecie Walta Disneya - DisneyWorldzie lub w Studiu Universal. Spotkanie z legendarnymi bohaterami kreskówek. Powrót na nocleg do hotelu w Miami.

DZIEŃ 16: Odpoczynku ciąg dalszy lub fakultatywny przejazd przez kilkadziesiąt wysp i mostów (najdłuższy ma długość ponad 10 km! ) na Key West. Powrót na nocleg w Miami.

DZIEŃ 17: Do południa czas na okazyjne zakupy w centrum handlowym lub też korzystanie z uciech plażowo-morskich, samodzielne spacery, bieganie etc.. Około południa przejazd na lotnisko. Wylot do Europy.

DZIEŃ 18: Przylot do jednego z europejskich portów lotniczych. Przerwa tranzytowa. Wylot do Warszawy. Przylot w godzinach popołudniowych.


TERMINY:
26.04 - 09/13.05.2018
19.05 - 01/05.06.2018
17.06 - 30.06/04.07.2018
12.07 - 25/29.07.2018*
09.08 - 22/26.08.2018*
03.09 - 16/20.09.2018

* wysoki sezon - dopłata 690 PLN w II racie, 180 USD w III racie

CENA:
5 985 PLN + 1 590 USD
1 rata: 800 PLN płatne przy zapisie
2 rata: 5 985 PLN płatne na 35 dni przed terminem imprezy (minus 1 rata)
3 rata: 1 590 USD uczestnik zabiera ze sobą

CENA ZAWIERA:
- bilet lotniczy na trasie Warszawa - Nowy Jork - Warszawa
- opieka pilota - przewodnika
- zakwaterowanie w hotelach i motelach 3*** (pokoje 2-os. z łazienkami i klimatyzacją)
- przejazdy wewnętrzne mikrobusem z klimatyzacją
- opłaty za miejscowych przewodników
- wyżywienie - śniadania na całej trasie
- ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)
- opłata za elektroniczne potwierdzenie podróży do Kanady


W CENIE NIE SĄ ZAWARTE:
- opłaty lotniskowe 40 USD
- opłaty za bilety wstępu 150 USD
- pozostałe koszty wyżywienia (aranżuje pilot) ok. 10-20 USD za posiłek
- dopłata do pokoju jednoosobowego 600 USD (opcja Floryda +220 USD)
- wiza do USA
Cennik


termin dni typ oferty cena od osoby miejsca
Od: 2018-04-26 Do: 2018-05-09
14 katalogowa 2068 EUR = 5985 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 1 590 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
Od: 2018-04-26 Do: 2018-05-13
18 katalogowa 2479 EUR = 7175 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2 140 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
Od: 2018-05-19 Do: 2018-06-01
14 katalogowa 2068 EUR = 5985 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 1 590 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
Od: 2018-05-19 Do: 2018-06-05
18 katalogowa 2479 EUR = 7175 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2 140 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
Od: 2018-06-17 Do: 2018-06-30
14 katalogowa 2068 EUR = 5985 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 1 590 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
Od: 2018-06-17 Do: 2018-07-04
18 katalogowa 2479 EUR = 7175 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2 140 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
Od: 2018-07-12 Do: 2018-07-25
14 katalogowa 2306 EUR = 6675 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 1 770 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
Od: 2018-07-12 Do: 2018-07-29
18 katalogowa 2718 EUR = 7865 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2 320 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
Od: 2018-08-09 Do: 2018-08-22
14 katalogowa 2306 EUR = 6675 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 1 770 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
Od: 2018-08-09 Do: 2018-08-26
18 katalogowa 2718 EUR = 7865 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2 320 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
Od: 2018-09-03 Do: 2018-09-16
14 katalogowa 2068 EUR = 5985 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 1 590 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
Od: 2018-09-03 Do: 2018-09-20
18 katalogowa 1685 EUR = 7175 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2 140 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
 
Kontakt

834111210 Biała Podlaska
857338830 Białystok
338139000 Bielsko-Biała
525225330 Bydgoszcz
825921090 Chełm
236804090 Ciechanów
343339790 Częstochowa
556294330 Elbląg
583500690 Gdańsk
957117630 Gorzów Wlkp.
756171099 Jelenia Góra
625842090 Kalisz
324610190 Katowice
412309590 Kielce
632281090 Konin
947213890 Koszalin
123121790 Kraków
134971240 Krosno
767591090 Legnica
656193830 Leszno
814667830 Lublin
862251060 Łomża
422050290 Łódź
184791090 Nowy Sącz
897228960 Olsztyn
775453930 Opole
296931090 Ostrołęka
673571090 Piła
446181230 Piotrków Tryb.
243862390 Płock
616663790 Poznań
167363690 Przemyśl
486855990 Radom
172509480 Rzeszów
257408930 Siedlce
436557590 Sieradz
468113190 Skierniewice
597228590 Słupsk
876181090 Suwałki
913509930 Szczecin
158166160 Tarnobrzeg
146351050 Tarnów
566814530 Toruń
746351090 Wałbrzych
223986045 Warszawa
544219190 Włocławek
713001270 Wrocław
846351090 Zamość
684228130 Zielona Góra

Albania | Andora | Antarktyda | Argentyna | Armenia | Australia | Austria | Azerbejdżan | Belgia | Bhutan | Białoruś | Birma (Myanmar) | Bośnia i Hercegowina | Brazylia | Bułgaria | Chile | Chiny | Chorwacja | Cypr | Czad | Czarnogóra | Czechy | Dania | Egipt | Ekwador | Estonia | Etiopia | Filipiny | Finlandia | Francja | Grecja | Grecja/Kreta | Grecja/Rodos | Gruzja | Gujana Francuska | Hawaje | Hiszpania | Hiszpania/Majorka | Holandia | Indie | Indonezja | Iran | Irlandia | Islandia | Izrael | Japonia | Jordania | Kambodża | Kamerun | Kanada | Kenia | Kolumbia | Kongo Demokratyczne | Korea | Koreańska Republika Ludowa | Kuba | Liban | Libia | Liechtenstein | Litwa | Luksemburg | Łotwa | Macedonia | Madagaskar | Malta | Maroko | Mauritius | Meksyk | Mołdawia | Monako | Mongolia | Namibia | Nepal | Niemcy | Norwegia | Nowa Zelandia | Pakistan | Panama | Peru | Polska | Portugalia | Republika Południowej Afryki | Rosja | Rumunia | Serbia | Seszele | Słowacja | Słowenia | Sri Lanka | Stany Zjednoczone | Sudan | Syria | Szwajcaria | Szwecja | Tajlandia | Tanzania | Tunezja | Turcja | Turkmenistan | Uganda | Ukraina | Urugwaj | Watykan | Węgry | Wielka Brytania | Wietnam | Włochy |